Przemysław Olejnik i Gustique w klasie P

Podsumowanie roku 2016

×

Ostrzeżenie

Mean Menu style requires jQuery library version 1.7 or higher, but you have opted to provide your own library. Please ensure you have the proper version of jQuery included. (note: this is not an error)
Przemysław Olejnik i Gustique w klasie P

To był dla nas wyjątkowy rok, bo przełomowy zarówno w hodowli jak i sporcie. Oczywiście nowe i te stałe życzliwe twarze, które tak chętnie spędzają u nas czas dopełniały te wszystkie wyjątkowe wydarzenia.
Szczególna i kluczowa dla nas okazała się druga połowa roku. 17 lipca klacz nasze hodowli wygrała wystawę w Sierakowie. My wiedzieliśmy ,że jest wartościowa w ruchu i budowie ale jak wiadomo czasem trudno być obiektywnym w ocenie swoich koni dlatego było nam bardzo miło ,że nasze myśli potwierdziły się i Dalaja została doceniona przez sędziów sierakowskiej wystawy.
Po wystawie ruszyła machina pod hasłem zawody, która zakończyła się w sumie 15 zawodami. To ,że było tak intenswnie zawdzięczamy współpracy ze Stajnią Złoty Rubin, która powierzyła Przemkowi jako pierwszego 12- letniego wałacha Zippo. Znalazł się u nas, bo nie było już na niego pomysłów a odmawiał skoków mimo ,że miał już za sobą karierę w konkursach 140. Z Przemkiem nie zawahał się ani razu i zakończył ten sezon przejazdem N klasy na Woli z jedną zrzutką. Półtora miesiąca później do Zippa dołączyła problemowa Alexa , holsztyńska 9 latka zrobiła ogromny postęp , bez większych problemów progresując z 100 do 120cm ! Jest wspaniała… Na koniec dojechały do nas dwie siwe sprężynki,Gustique i Fayette, które tez bardzo dobrze progresują. Jesteśmy w pełni zmotywowani na rok 2017. To wszystko co wydarzyło się w tym roku utwierdziło nas w tym ,że warto ufać sobie choć los jest niemiłosierny i lubi nas sprawdzać. Dziękujemy i życzymy Wam również wiary w siebie i wytrwałości w spełnianiu marzeń...