Dalaja ur 2014 ( Madison KWPN x Flader SP)

Rok 2018..

×

Ostrzeżenie

Mean Menu style requires jQuery library version 1.7 or higher, but you have opted to provide your own library. Please ensure you have the proper version of jQuery included. (note: this is not an error)
Dalaja ur 2014 ( Madison KWPN x Flader SP)

Rok 2018 ,jak każdy nasz rok, obfitował w nowe inwestycje. Stale ulepszamy naszą infrastrukturę i hodowlę. Ten rok przede wszystkim to pierwszy rok , gdzie niemieccy hodowcy z którymi już od ponad 5 lat współpracujemy, powierzyli nam swoje konie w trening , tutaj w Polsce. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni za okazane zaufanie.
* Ten rok przyniósł nam siedem obiecujących źrebiąt po ogierze Landino, Lansjer L i Carolus I.
* Stacjonował (i dalej stacjonuje) u nas holenderskiej hodowli ogier Tjungske , który cieszył się całkiem dużym powodzeniem. Dla nas najważniejsze jest to ,że zreazowaliśmy nasz plan hodowlany w 100% i zostało pokrytych 15 naszych klaczy .
*Rok 2018 również obfitował w nowe klacze hodowlane i sprzedaż naszych koni. Do stada dołączyło 6 klaczy hodowlanych. Sezon wyźrebień zacznie się od 15.02 do końca maja. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym jakie źrebięta przyniesie nowy rok 2019.

Rok 2018 to również ludzie...cieszymy się, że jesteście z nami i chcecie rozwijac się i dzielić pasję do koni :)
Współpraca z niektórymi trwa z innymi się kończy ale my jesteśmy i cały czas pchamy to wszystko do przodu w swoim tempie. I co najważniejsze z coraz lepszymi efektami, które nie przychodzą łatwo i wymagają od nas dużej wytrwałości i odporności psychicznej ale warto! I tego właśnie sobie i wszystkim Wam życzymy ,żebyście robili to co kochacie, mieli otwarte umysły, byli skoncentrowani na swoich celach a przy tym dużo się śmiali bo bez tego to życie nie smakuje!