Trening koni

×

Ostrzeżenie

Mean Menu style requires jQuery library version 1.7 or higher, but you have opted to provide your own library. Please ensure you have the proper version of jQuery included. (note: this is not an error)

Trening koni "trudnych"

Jeśli nie radzicie sobie ze swoim koniem, ponosi Was, wspina się, atakuje, nie reaguje poprawnie na Twoje sygnały jesteśmy w stanie mu pomóc i nauczyć Ciebie jak prawidłowo postępować w gdy dojdzie do złych zachowań.

Trening koni sportowych

Konie z predyspozycjami do skoków lub ujeżdżenia będą pracować nad lekkością i tzw. samoznoszeniem jeźdźca w siodle. Będziemy doskonalić pracę na parkurze, na cavaletti i czworoboku. Trening będzie rozłożony na pracę pod siodłem i pracę z ziemi. Każdy trening dobierany jest indywidualnie w zależności od umiejętności i szybkości uczenia się konia.

Trening koni młodych

Konie w treningu są stopniowo przyzwyczajane do wszystkich gadżetów które nam ludziom ułatwiają ich "obsługę". Żaden koń nie rodzi się z ze znajomością noszenia kantaru prowadzenia na uwiązie, lonży a tym bardziej do noszenia siodła i ogłowia a na koniec nas. One nie są do tego stworzone, ale wykorzystując ich umiejętność szybkiego uczenia się z szacunkiem do ich nadzwyczaj wrażliwej natury jesteśmy w stanie je do tego przygotować bez łamania ich psychiki i okrutnych metod. Beztresowo doprowadzimy konia do przyjęcia wędzidła i jeźdźca pod siodłem. Nauczymy konia pracy w równowadze w trzech podstawowych chodach i małych skoków. Gwarantujemy ,że konie które oddacie w nasze ręce będą zrównoważone i chętnie przyjmą was na swój grzbiet.