Zawsze w dobrych rękach

Z życia stadniny

×

Ostrzeżenie

Mean Menu style requires jQuery library version 1.7 or higher, but you have opted to provide your own library. Please ensure you have the proper version of jQuery included. (note: this is not an error)
Przemysław Olejnik i Gustique w klasie P

Podsumowanie roku 2016

To był dla nas wyjątkowy rok, bo przełomowy zarówno w hodowli jak i sporcie. Oczywiście nowe i te stałe życzliwe twarze, które tak chętnie spędzają u nas czas dopełniały te wszystkie wyjątkowe wydarzenia.
Szczególna i kluczowa dla nas okazała się druga połowa roku. 17 lipca klacz nasze hodowli wygrała wystawę w Sierakowie. My wiedzieliśmy ,że jest wartościowa w ruchu i budowie ale jak wiadomo czasem trudno być obiektywnym w ocenie swoich koni dlatego było nam bardzo miło ,że nasze myśli potwierdziły się i Dalaja została doceniona przez sędziów sierakowskiej wystawy.

przemysław olejnik bella z po bamako de muze (po darco)

Hipodrom Wola pod hasłem "Wakacje" 13.08.2016 - II miejsce dla Belli i Przemka

Dla nas sezon na zawody dopiero się rozpoczął. Dzisiaj wybraliśmy się do Poznania na jeden z najstarszych Ośrodków Wyszkolenia Jeździeckiego w Poznaniu - Hipodrom Wola. Zabraliśmy ze sobą 4 letniego Dzielżana, dla którego był to pierwszy występ i do tego pierwszy transport. Można powiedzieć ,że nie zhańbił swojego imienia i tak jak w domu tak i na "zewnątrz" potwierdził swoją dzielność. Czas i kolejne występy pokażą w pełni jak będzie sobie radził. Wejście do przyczepy było dla niego czymś kompletnie normalnym.

Dalaja Madison KWPN Czempion Premiowanie Źrebiąt Sieraków 2016

Mamy Czempiona - Dalaja najlepszym koniem Wystawy Sieraków 2016!

W Sierakowie 17.07.2016 podczas IV Memoriału Dyrektora Tadeusza Czermińskiego odbyło się premiowanie źrebiąt, gdzie zabraliśmy tegoroczne sysaki Dobrodziejkę i By Madisona oraz dwuletnią klacz Dalaję. Premiowania, wystawy traktujemy przede wszystkim jako naukę dla młodych koni ale i szansa na sprawdzenie się. Dobrodziejka uzyskała bardzo dobre noty za typ jednak kompletnie nie miała ochoty na pokazywanie się i czarowanie sędziów jak w Drzonkowie ,gdzie ewidentnie pokazała się w tym czym jest najlepsza czyli ruchu. Zakończyła pokaz uzyskując wynik 15,33.