Zawsze w dobrych rękach

Z życia stadniny

×

Ostrzeżenie

Mean Menu style requires jQuery library version 1.7 or higher, but you have opted to provide your own library. Please ensure you have the proper version of jQuery included. (note: this is not an error)
Dalaja ur 2014 ( Madison KWPN x Flader SP)

Rok 2018..

Rok 2018 ,jak każdy nasz rok, obfitował w nowe inwestycje. Stale ulepszamy naszą infrastrukturę i hodowlę. Ten rok przede wszystkim to pierwszy rok , gdzie niemieccy hodowcy z którymi już od ponad 5 lat współpracujemy, powierzyli nam swoje konie w trening , tutaj w Polsce. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni za okazane zaufanie.
* Ten rok przyniósł nam siedem obiecujących źrebiąt po ogierze Landino, Lansjer L i Carolus I.

Przemysław Olejnik i Gustique w klasie P

Podsumowanie roku 2016

To był dla nas wyjątkowy rok, bo przełomowy zarówno w hodowli jak i sporcie. Oczywiście nowe i te stałe życzliwe twarze, które tak chętnie spędzają u nas czas dopełniały te wszystkie wyjątkowe wydarzenia.
Szczególna i kluczowa dla nas okazała się druga połowa roku. 17 lipca klacz nasze hodowli wygrała wystawę w Sierakowie. My wiedzieliśmy ,że jest wartościowa w ruchu i budowie ale jak wiadomo czasem trudno być obiektywnym w ocenie swoich koni dlatego było nam bardzo miło ,że nasze myśli potwierdziły się i Dalaja została doceniona przez sędziów sierakowskiej wystawy.

przemysław olejnik bella z po bamako de muze (po darco)

Hipodrom Wola pod hasłem "Wakacje" 13.08.2016 - II miejsce dla Belli i Przemka

Dla nas sezon na zawody dopiero się rozpoczął. Dzisiaj wybraliśmy się do Poznania na jeden z najstarszych Ośrodków Wyszkolenia Jeździeckiego w Poznaniu - Hipodrom Wola. Zabraliśmy ze sobą 4 letniego Dzielżana, dla którego był to pierwszy występ i do tego pierwszy transport. Można powiedzieć ,że nie zhańbił swojego imienia i tak jak w domu tak i na "zewnątrz" potwierdził swoją dzielność. Czas i kolejne występy pokażą w pełni jak będzie sobie radził. Wejście do przyczepy było dla niego czymś kompletnie normalnym.